חיפוש

איך להראות לה שאתה בעניין שלה?

6 טיפים לדייט ראשון מוצלח

לנו, הגברים, יש נטייה לרוץ ולחזר במרץ אחרי מה או מי שהצליחו לצוד את עינינו, כאשר ברוב המקרים מסתבר שזו בחורה. אך דווקא בעידן הדיגיטלי בו אנו חיים, ולמרות שנראה שניתן בקלות להודיע לצד השני על קיומך – בין אם לשלוח לה בקשת חברות, להגיב לפרסומים שלה ברשת חברתית כזו או אחרת, או אפילו להחשב חצוף במיוחד ולשלוח לה הודעה.

אבל מה קורה אחרי שהיא מסכימה ואתם קובעים דייט ראשון? איך אתה יכול בכל זאת לגרום לה להרגיש שהמרדף לא הסתיים? שאתה מעוניין בה ליותר משעה או שעתיים בבית הקפה השכונתי בו קבעתם או בפאב הקבוע שלך. אבל איך מראים לה במהלך הדייט שאתה בעניין שלה? קבלו 6 טיפים לדייט ראשון מוצלח :

1. שים את הסלולרי שלך על מצב רטט / שקט, ועדיף שלא יהיה בכלל על השולחן. במאה ה21 יש לכולנו נטייה להציץ בכל רגע בכל הודעה שמרטיטה לנו את המכשיר, בין אם היא חשובה באמת או סתם מדובר בעוד עדכון של תוכנה. המכשיר הפך במרוצת השנים למשאבת תשומת לב גדולה מאין כמוה, והדרך הכי טובה לתת לבנאדם שיושב מולך הרגשה שאתה באמת מתעניין בו היא די פשוטה – לתת להם תשומת לב בלעדית ונטולת הסחות דעת. בינינו, העולם יצליח לשרוד בלעדיכם לכמה רגעים.

תסתכל לה בעיניים

2. תסתכל לה בעיניים. דווקא בעידן בו אנו מוקפים כל היום במסכים יש משהו מאוד מרענן בזוג עיניים שמביט בך. לא סתם אומרים שהעיניים הן החלון לנשמה. ולא, זה לא משנה מה צבע העיניים שלך או שלה – פשוט תקפיד ליצור קשר עין. גם אם בהתחלה זה קצת מביך ומרגיש לא טבעי, מהר מאוד זה יהיה מה שיגרום לכם להתקרב זה לזו.

3. תשאל שאלות, תתעניין. בין אם מדובר בדייט רומנטי או אפילו בראיון עבודה – הדרך הכי טובה ללמוד על הצד השני שיושב מולנו היא פשוט לשאול. הכוונה היא כמובן לא להתחיל עם שאלות אישיות במיוחד, כאלה שחודרות לפרטיות בצורה תוקפנית ועלולות להרתיע, כי אם שאלות כלליות – כאלה שמספקות לצד השני מספיק מרחב תמרון לספק את המידע שהם בוחרים לחשוף. וכמובן שמראיין טוב הוא זה ששואל שאלות המשך, כזה שמקשיב באמת לתשובות שסיפק הצד השני. או במילים אחרות – התעניינות אמיתית קשה לזייף.

4. תספר על עצמך. גם אם הצד השני לא שואל יותר מידי – דייט ראשון הוא הזמן לשתול את הזרעים שעתידים לפרוח לכדי זוגיות. אתה לא חייב לספק קורות חיים ולציין כל קושי או הצלחה שחווית במהלך הדרך, אבל סיפורים אישיים, אנקדוטות ותיאור של היומיום שלך בהחלט יכול לספק מצע נפלא לשיחה קולחת. אל תפחד לחשוף את עצמך, במידה, וזכור לספר רק את האמת. שקרים, עם הזמן, נוטים לצאת לאור ולהתגלות.


כדי לגעת בצד השני לא חייבים לחתור למגע כבר בדייט הראשון

5. תציע לשלם את החשבון. אתה לא באמת חייב לשלם על שניכם, בטח אם ישבתם במסעדה יקרה או ירדתם על בקבוק שלם של יין, אבל זוגיות היא לא יותר מריקוד בשניים, וצריכים להכנס לרחבת הריקודים מתישהו. עצם העבודה שאתה מציע לשלם מראה שאתה מוכן לעשות מחווה ולקחת צעד זוגי קדימה. בין אם היא תציע בעצמה לשלם, או אפילו לחלק את התשלום ביניכם – זה לא באמת משנה. ומה זה כמה שקלים בערב אחד לעומת חיים שלמים ביחד?

6. לא הכל צריך להיות מתוכנן. בטח קבעתם מראש איפה אתם הולכים להפגש, או מתי אתה הולך לאסוף אותה – וזה נפלא. תכנון מקדים יכול לנתב את שניכם אל עבר מחוזות האהבה. אבל חשוב להשאיר קצת מקום נשימה גם לספונטניות. לרגעים האלה בהם הקסם עושה את שלו. סיימת את הדייט הרשמי בבית הקפה, במסעדה או בפאב ועדיין בא לכם להמשיך יחד את הערב? נפלא! כי אם עברתם על כל הטיפים הנ"ל, ובאמת למדתם להכיר אחד את השנייה בפרק הזמן שחלף מאז שנפגשתם לראשונה, להמשיך את הערב יחד, יכול להיות סימן נפלא לכך ששניכם בעניין. כמובן שאין פה כלל המלצה לעבור ישר למיטה – לזה עוד יהיה לכם זמן. אבל לפעמים גם לשבת על ספסל באמצע הרחוב, לשבת על חוף הים או אפילו על הדשא בשדרה יכול להיות סיום נהדר לערב נפלא. ולך תדע – אולי אפילו תצא לך מזה נשיקה.

104 צפיות0 תגובות