פ ס י כ י ת

רומן פסיכו-ארוטי 
שיחמם לכם את הלב

תמיד אמרו לנו שלהגשים את החלומות שלנו זה הדבר הכי טוב שיש, אבל אף אחד, אף פעם, לא אמר לנו מה לעשות כשהכל לפתע מתחיל להשתבש.

 ​ 

ומה אתם הייתם עושים אם הסיוט הנורא ביותר שלכם היה פתאום מתגשם, ובוקר אחד הייתם מתעוררים ומוצאים שבן הזוג שלכם, ששוכב לצדכם, כבר לא ממש נושם?

"הרומן הזה מוטרף ופסיכי לגמרי במובן החיובי"

photo 73 18-37-15.jpg

פסיכית הוא לא עוד רומן רומנטי. הוא גם לא עוד סיפור אהבה טראגי. זהו רומן פסיכו-ארוטי יחיד מסוגו המגיש לקורא בקצב מהפנט, סקסי, מהיר ושובה לב, את סודות נפתולי אהבתו של גבר ישראלי צעיר ורגיש הנקלע למערבולת יחסים יצרית בין שתי הנשים המפתיעות והמשפיעות ביותר שאי פעם נכנסו לחייו.

גיבור הספר האלמוני מוצא את עצמו במרכזה של צומת דרכים מוסרית בה עליו לבחור פעם אחר פעם בין סיפוק צרכיו הגופניים לבין מתן מענה לצרכי הלב שלו. או במילים אחרות, על הבחירה שאנו נדרשים לעשות בכל פעם מחדש בין אהבה גופנית לבין אהבה נפשית, בין הגוף לבין הנפש, בין בחורה אחת לשניה, או אם תרצו - בינו לבינה.

 

פסיכית הוא סיפור על התעוררות ועל ההבנה שכל מה שאי פעם ביקשנו, רחוק מאיתנו רק במרחק נגיעה. 

"חלומות, בעיקר אם זוכרים אותם בבוקר שלמחרת, נוטים להתגשם"

  ביקורת וסקירות

"זו היא בהחלט תמונת מראה לכולנו"

"רומן מטלטל ששאב אותי מהעמוד הראשון"

תגיות: רומן, סקסח, פסיכו, ארוטי, אירוטיקה, דייט, דייט ראשון, דייטים, פתח תקווה, פ"ת, יחסים, יחסים מסוכנים, יחסי מין, דרמה, מתח, סאדו, מאזו, בדסמ, בדסם, שליטה, אבדן שליטה, קשירה..